9160 NERO ASSOLUTO GF
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9160 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 15 |
| Length | 335cm / 132inch |
| Height | 198cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 400kg |